Kim demiş tatil yapmak pahalı diye! Adrasan’da çok uygun fiyatlarla cebiniz boşalmadan tatil yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı konaklama fiyatlarımızla büyük paralar ödemeden Adrasan gibi doğası bozulmamış bir tatil yöresinde keyifli günler yaşamak için sizi Adrasan’daki an ucuz fiyatlı pansiyonumuza bekliyoruz.

” üstelik yaz kış açığız her zaman buyurun gelin “

adrasan-dolunay-pansiyon (6)

Dolunay pansiyon 4 odası ve 12 yatak kapasitesi ile sıcak bir aile ortamında tatil yapmak isteyenleri ağılamak için bekliyor. Odalarımızda Klima, duş ve tuvalet mevcuttur.

Pansiyonumuz denize sadece 100mt mesafededir. 2-3 dakikalık bir yürüyüşle kendinizi Adrasan’ın tertemiz denizinde yüzerken bulabilirsiniz.

Portakal ağaçları arasında yer alana pansiyonumuzun bahçesinde dinginliğin tadını çıkarın, şehirin atmosferinden kurtulun. Stressiz günler yaşayacak kuş cıvıltılarını dinleyerek  kafanızı boşaltacaksınız.

Kaçın şehirin keşmekeşinden Adrasan’a gelin. Bakın burda doğanın içinde ne kadar huzur dolu bir yaşam var. Bakın ne kadar çok yıldız var, bakın kuşlar çocukluğunuzdaki gibi nasıl cıvıl cıvıl ötüyorlar. Tertemiz bir deniz, yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçekler var Adrasan’da.

dolunay-sahil

Size tatil köyü konforu teklif etmiyoruz size bozulmamış bir doğa içinde tatil teklif ediyoruz. Haydi gerçek tatil nasıl olur burada hatırlayın. Huzuru dinlenmeyi burada tekrar hatırlayın.

Eğlenin, dinlenin, rahatlayın, gülün… Haydi Adrasan’a Dolunay pansiyona gelin…