Adrasan Antalya Kemer istikametinde 100km’lik bir mesafede.  Çıralı  (Yanartaş), Olympos, yakınlarında Kumlucaya bağlı bir tatil beldesi. Antalya’dan 100km mesafesi var.

Özel aracınızla geliyorsanız;

Antalya’dan Kemer istikametine gidin Tekirova’yı geçtikten sonra yolun solunda olan 1. tabela olan Olympos,-Adrasan tabelasını göreceksiniz bu tabela eski ve dolambaçlı bir yoldan Adrasan’a getirir buraya sapmadan devam edin girişinde bölge trafik istasyonu olan 2. sapakta Adrasan tabelası göreceksiniz bu sapaktan yeni açılan yolla Adrasan’a deniz yönüne uzanan 8 km’lik asfalt bir yolla rahat bir şekilde ulaşacaksınız. Bu yoldan Adrasan girişine geliyorsunuz sağa doğru saparak devam ettiğinizde Adrasan meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 2 km devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarındaki otelleri görerek kısa bir süre yol aldığınızda ise yolun sağında ağaçlar arasında Dolunay pansiyonu göreceksiniz.

Adrasan servis saatleri

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Kumluca tur var.

Her saat başı Kumlucaya giden arabalara bindiğinizde yaklaşık 1 saat yolculukla Adrasan sapağına (Bölge trafik müdürlüğü yanı) geleceksiniz bu sapakta inince kavşakta bekleyen Adrasan minibüslerini veya taksilerini bindiğinizde Dere kenarındaki Dolunay pansiyonda ineceğinizi söylemeniz yeterlidir.

İşte orada inin çünkü huzurlu ve ekonomik bir tatile ulaştınız demektir.

Bu servisler dışında direk havalanından veya otogardan Adrasan’a özel taksi servis hizmetide var.

Müşterilerimiz havaalanı veya Antalya’dan 4 kişiye kadar taksi ile 120 TL karşılığında Adrasana pansiyonumuza direk gelebilirler.

Anayoldan Adrasandaki pansiyonumuza taksi ücreti 30TL’dir.

Haritamızı görmek için tıklayın: Dolunay Pansiyon